Na moim biurku już stoi, a czasem leży, bo zaprojektowałam go tak, aby można go traktować jako planer i stojący kalendarz biurkowy – KALENDARZ JakMówić 2018. Kładę go, by uzupełniać na bieżąco i stawiam, aby swobodnie sobie na niego spojrzeć, kiedy mam ochotę lub potrzebę.

Zdecydowałam się na kalendarz biurkowy, ponieważ sama takiego używam i sprawdza mi się od kilku lat. Jakież było moje zaskoczenie, gdy okazało się, że wiele z Was również w ten sposób korzysta z takiej wersji kalendarza. Była to dla mnie miła niespodzianka, że inni też tak robią!

Przyznam Wam się, co jeszcze robię z tym bardzo moim kalendarzem. Czasem jeszcze trochę go głaszczę, bo papier jest cudowny. Bardzo gładki i z łatwością można po nim pisać czymkolwiek się chce. Testowałam ołówkiem, długopisem, piórem, cienkopisem i flamastrem. Mam pewność, że co złapię w rękę, tym wpiszę, co będę akurat chcieć. Dodam, że zaufałam jednej z krakowskich drukarni i jakość papieru i wykonania przeszła moje najśmielsze oczekiwania.

W SAM RAZ NA TWOJE BIURKO

Wymiary kalendarza to 28 cm w poziomie i 19 cm w pionie. Tak wiele, aby można w nim było sporo zapisać. Dla każdego dnia tygodnia jest szeroka kolumna z linijkami odpowiadającymi godzinom od 7 do 20. A w każdej linijce masz wystarczająco miejsca, by wpisać ważne dla Ciebie wydarzenie. Wiele z Was pisało mi, że właśnie takiego wzoru kalendarza poszukiwało i świetnie im się sprawdza na co dzień.

Karty kalendarza są zamocowane na eleganckiej tekturce, połączone białą spiralką, by wygodnie je przekładać. Kalendarz JakMówić 2018 ma jeszcze jedną dużą zaletę. Jest widoczny. Postawiłam w Klubie Kultury na regale i zwracał uwagę. Wszyscy podchodzili i oglądali, chcieli taki mieć. Co oznacza, że będzie można się nim pochwalić, na pewno przyciągnie spojrzenia. To przez tę jego elegancję.

Jest w nim jeszcze coś wyjątkowo wartościowego dla każdego rodzica.

INSPIRUJĄCE CYTATY DLA CIEBIE

52 – słownie: pięćdziesiąt dwa! Na każdy tydzień roku 2018. Dlaczego wybrałam akurat cytaty, a nie piękne zdjęcia rodzin? Pomyślałam, że te cytaty będą cały rok przypominać Ci o tym, co ważne w relacji rodzica z dzieckiem. Jeśli jesteś już wyjątkowo świadomym rodzicem, to po prostu utwierdzać Cię w przekonaniu, że zmierzasz w dobrym kierunku. Nie wiem jak Ty, ale ja tak lubię. Lubię czytać na szybko krótkie myśli, które dodają mi motywacji i właśnie rozwiewają wątpliwości, czy dobrze myślę i robię.

Co ważne i bardzo wygodne na co dzień, masz te cytaty zawsze pod ręką. Przekładasz kartki do cytatów, które lubisz albo idziesz chronologicznie i masz genialny plan rozwojowy rodzica na cały rok. Pewnie wiesz, że takie systematyczne stopniowe działanie przynosi największe efekty.

A jak napisała jedna z pierwszych klientek, do której Kalendarz JakMówić 2018 już dotarł:
Wyjęłam z koperty, patrzę na okładkę i mam wrażenie, że właśnie uczestniczę w warsztatach. Kalendarz jest elegancki, niezwykle czytelny, a każdy szczegół profesjonalnie dopracowany. I te cytaty…toż to bardzo dokładnie przemyślane CAŁE PORADY-PODPOWIEDZI! 👍 🙂”

Gorąco zapraszam Cię do grona rodziców, których cytaty z Kalendarza JakMówić będą inspirować w 2018 roku.

 

Dodaj komentarz