Nazywam się Joanna Hudy i jestem mamą dwóch chłopców. Słucham i słyszę to, co głębiej – uczucia, potrzeby. Odpowiadam na nie i wspieram w radzeniu sobie z nimi. Gdzieś w tym słuchaniu jestem filozofem (mgr), dziennikarką (podyplomowe) trenerem (Certified Business Instructor), realizatorką szkoły dla rodziców i wychowawców, lecz z zamiłowania psychologiem. Chłonę wiedzę z psychologii w każdym wydaniu, lecz tym, na czym bazuję jest moje ogromne doświadczenie i praktyka w znajdywaniu właściwych rozwiązań. Pracuję w oparciu o idee rodzicielstwa bliskości i pozytywnej dyscypliny. Pasjonuję się coachingiem, bo wierzę w jego główne założenie:
Człowiek ma w sobie wszystko, co potrzebne, aby stać się tym, kim chce i dojść do celu, który sam sobie wyznaczył. Wspieram i motywuję każde dążenie do wzmocnienia poczucia własnej wartości i postawy asertywnej. Od kilku lat towarzyszę mamom w rozwoju i ich codziennych wyzwaniach. Jestem spełnioną mamą.
Uwielbiam się ruszać, czytać. Uwielbiam dobre kino i niebanalne seriale. Słucham różnych gatunków muzyki. Dbam o swój rozwój wewnętrzny i zachęcam do tego innych. Uwielbiam swoją pracę: szkolenia, pisanie bloga, pisanie e-booków, kursów i programów zmiany przekonań, książek i przede wszystkim cenię sobie indywidualne spotkania z rodzicami. Cieszy mnie każda chęć zmiany, w której to zmianie z przyjemnością rodzicom towarzyszę.

Zachęcam, aby każdego dnia poprawiać jakość swojego życia. Wzrusza mnie, gdy rodzice pokonują siebie, by dać dziecku to, co najważniejsze: zauważenie na poziomie emocjonalnym i zrozumienie. Wspieram każdą próbę zatroszczenia się o relacje: z samą sobą, z innymi dorosłymi, z dziećmi. Wiem i wierzę, że można mieć dobre, wartościowe relacje, dom pełen ciepła, zrozumienia i miłości oraz dającą satysfakcję pracę. Zachęcam, aby do tego dążyć, gdyż jestem namacalnym dowodem, jak wiele można zmienić na lepsze. Od kilku lat są nim też moi wszyscy klienci. Nie jest ważne, gdzie się zaczyna, lecz jaką drogę się wybiera i gdzie kończy. Czerpiąc ze swojej wiedzy i doświadczeń towarzyszę innym w budowaniu szczęśliwego i pełnego równowagi życia. Zapraszam Cię do mojego świata. Będzie mi miło, gdy przystaniesz tu na chwilę, by zaczerpnąć wiedzy, akceptacji i zachwycić się rozwojem.

Napisałam książkę “Rodzicu, można inaczej”, czyli 80 porad wychowawczych w pigułce.

Napisz do mnie na: warsztaty[at]jakmowic.org.pl. Znajdź mnie na Facebooku: JakMowicZebyDzieciNasSluchaly

09.06.2019 Ukończyłam kurs trenerów psychoterapii i socjoterapii.