DSC_0029blogUczestniczyłaś, uczestniczyłeś w moich warsztatach dla rodziców?
Może w Szkole dla Rodziców na żywo lub online?
Może odbyłaś, odbyłeś ze mną konsultacje indywidualne: rodzicielskie bądź nauczycielskie?
Na tej stronie możesz podzielić się swoimi wrażeniami z pracy ze mną.
Serdecznie dziękuję <3

24 thoughts on “Rekomendacje”

 1. Kurs pt. Szkoła dla rodziców okazał się dla nas bardzo pomocny. Nasze relacje z dzieckiem uległy poprawie dzięki metodom poznanym na kursie. Szkolenie jest prowadzone w sposób ciekawy i bardzo przystępny dla każdego rodzica. Pani Joanna zawsze służy pomocą i dobrymi radami praktycznymi. Polecamy ten kurs, bo przynosi duże korzyści. Bogumiła i Andrzej.

 2. Z całego serca polecam szkołę dla rodziców od pani Joanny ❤️ Nie spodziewałam, że będzie tak interesująca. Pani Joanna ma ogromną wiedzę i przede wszystkim pasję. Z pełnym zaangażowaniem omawia każdy temat. Najbardziej podobały mi się spotkania. Wszystko zostało dokladnie wytłumaczone, odpowiedź była na każde moje pytanie ( nie oszczędzałam pani Joanny 🙈). Polecam to także dla osób, które już maja podobna wiedzę, ponieważ zajęcia pozwalają nam spojrzeć na niektóre sytuacje z innej perspektywy 😁
  Z niecierpliwością czekam na krótkometrażowe filmiki na innych social mediach ❤️

 3. Witam,
  Nigdy przez myśl mi nie przeszło że ta szkoła dla rodziców którą Pani prowadzi tyle daje. Oczy mi się otworzyły na wiele kwestii związanych z dziećmi: Kontakt, tłumaczenie, rozmowa, akceptacja, rozwiązanie problemu, kompromis. Na prawdę czuję że wszystko idzie w dobrym kierunku. Nie myślałem że 10 godzin wskazówek może tak zmienić spojrzenie na świat dziecka.
  Dziękuję

 4. Skorzystałam z konsultacji Podnoszącej Poczucie Własnej Wartości i jestem oszołomiona skutkami! Asia doskonale diagnozuje potrzeby – z zachowaniem granic swojego klienta – i dobiera idealne ćwiczenia potrzebne do rozwoju PWW danej osoby. Dostałam wskazówki, które w dwa tygodnie zmieniły moje podejście do własnej osoby, uwolniłam się od starych bardzo niekorzystnych schematów . Poza tym Joasia jest zaangażowana w to co robi, chce pomóc i chce żeby klient wyszedł zadowolony, uważam, że udaje się jej to w 100 % 🙂
  Jestem także pod wrażeniem obszerności wiedzy z zakresu psychologii – jest bardzo duża i moim zdaniem Joasia wprost genialnie potrafi używać teorii w praktyce.
  Polecam tą konsultację każdej zdecydowanej na chęć zmiany na lepsze osobie.
  W kwestii ceny powiem, że dawno nie byłam tak szczęśliwa z dokonanej inwestycji, bo biorąc pod uwagę zmianę jakości swojego życia cena tej konsultacji wcale nie jest wygórowana.

 5. Warsztaty Pewny siebie rodzic, pewne siebie dziecko.
  Bardzo dziękuję za Warsztaty, siłę do działania i zmian, którą mi dały. Dawka wiedzy, która coś w każdym zostawia – polecam wszystkim.
  Mogłyby być dłuższe o 3 godziny 🙂

  Pozdrawiam,
  Kasia

 6. Warsztaty Pewny siebie rodzic, pewne siebie dziecko. 14 maja 2016.
  Bardzo miła, sprzyjająca do rozmowy atmosfera. Każdy miał swój czas, każdy znalazł odpowiedź na swoje pytania. Były ćwiczenia, które odkrywały inne spojrzenie na sprawy z pozoru oczywiste i przykłady, które skłaniały do refleksji nad własnym rodzicielstwem. Jestem mamą trójki dzieci i bardzo skorzystałam z wiedzy Asi, która jest również mamą, co dodaje jej autentyczności. Bardzo polecam szkolenia, ja na pewno skorzystam z innych. Jest to też okazja do poznania innego punktu widzenia na daną sprawę, poznania nowych osób i czerpania wiedzy od innych rodziców. Serdecznie pozdrawiam poznane mamy i słodką Zuzię :). Dziękuję za cenne 3 godziny :).

 7. Czytam. Stosuję porady z e-booka “Rodzicu, można inaczej”. To działa! Przykład: Po kilku dniach podkreślania prawa własności do zabawek starszej córki (3lata), ta przyniosła młodszej (1rok) swoją ulubioną przytulankę. Moja radość i zaskoczenie były ogromne.
  Lektura e-booka mobilizuje mnie do pracy nad sobą, nad akceptacją dzieci takimi jakimi są, również z nieuzasadnionym (dla mnie) płaczem i marudzeniem. Dzięki stosowaniu porad już kilka razy w takich trudnych sytuacjach zareagowałam spokojnie, co skutkowało wyciszeniem córki i moim.
  Jeszcze o formie e-booka: Joanna pisze krótko, w sposób prosty i naturalny – w sam raz dla zabieganego Rodzica.
  Dziękuję! Proszę o następne porady i e-booki! Pozdrawiam!

 8. Szkolenie pozwoliło mi przypomnieć sobie rzeczy, o których uczyłam się w szkole dla rodziców kilka lat temu, a o których z czasem zapomniałam pozwalając powrócić starym nawykom.
  Materiały i przykłady przygotowane na szkolenie jak najbardziej trafione, a otwarta wymiana zdań i doświadczeń bardzo cenna. Polecam wszystkim rodzicom!

 9. Wszystkim polecam warsztaty prowadzone przez Asię, wyszłam naładowana pozytywną energią i motywacją do pracy nad sposobem mówienia do dzieci.
  Każdemu rodzicowi polecam warsztaty z Asią.

 10. Uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez Asię i bardzo je wszystkim polecam!
  Od początku wprowadziła wspaniałą atmosferę burzącą “mury” między nieznającymi się osobami.
  Jej pasja i zaangażowanie oraz świetne przygotowanie wciągnęły nas w magiczny świat psychologii i rozwoju wewnętrznego. Było fajnie, ciepło ale i zabawnie. Dzięki spotkaniu poznałam ciekawe dziewczyny 🙂
  Asiu zainspirowałaś mnie by nie osiadać na laurach 😉 Czekam na kolejne warsztaty. Będę.

 11. Mialam przyjemność uczestniczyć w warsztacie “Pewny rodzic pewne dziecko” prowadzonych przez Asie. Asia prowadzi szkolenia w profesjonalny sposób, tłumaczy każdy krok, wspiera go przykładami a następnie podsumowuje. Dzięki dzieleniu się z uczestnikiem swoimi przeżyciami wzbudza zaufajnie co zacheca uczestnikow do otwartej dyskusji. Widac ze Asia prowadzi warsztaty z pasja, ze swietnie zna temat bo przecież przecwiczyla go na sobie. To dodaje autentyczności i motywacji do pracy nad sposobem komunikacji z dziecmi. Na pewno skorzystam z kolejnych warsztatow prowadzonych przez Asie w przyszłości i każdemu rodzicowi polecam spotkanie z Asia w ramach pogłębiania swiadomosci jak rozmawiać z dziecmi.

 12. Serdecznie polecam warsztaty „Pewny siebie rodzic, pewne siebie dziecko”.
  W szkoleniu uczestniczyłam między innymi z 10- cio miesięcznym synkiem, mężem, mamą, siostrą, siostrzeńcem, zaprzyjaźnionym małżeństwem i kuzynką – wszyscy wyszli zadowoleni i pozytywnie nastrojeni:) Bardzo doceniam, że mogliśmy powymieniać się spostrzeżeniami w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Podobały mi się praktyczne ćwiczenia i komentarze Asi, które wzbogacały omawiane tematy. Szczególnie cenne dla mnie były opowieści o jej rodzicielskich doświadczeniach i przeżyciach. Pomimo trudnych warunków lokalowych szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie: konkretnie, na temat, plan został zrealizowany :). Sama trafiłam na bloga i warsztaty z polecenia zadowolonej uczestniczki/czytelniczki. Bloga polecam jako kopalnię inspiracji i wiedzy płynącej z serca i własnych doświadczeń autorki oraz co dla mnie najcenniejsze jej autorskich przemyśleń. Treści prezentowane przez Asię Hudy na blogu i warsztacie stały dla mnie ważnym bodźcem do dalszej pracy nad sobą i intensywnego samorozwoju.

 13. Trafiłem na program podnoszący poczucie własnej wartości w momencie kiedy chyba po prostu tego potrzebowałem. Potrzebowałem jakiejś konkretnej zmiany. Czegoś dużego, czego jak się okazało nawet nie mogłem dostrzec. Zaangażowałem się od pierwszego tygodnia. Efekty są zdumiewające. Z pozoru niewielkie lecz przynoszące ogromne zmiany w postrzeganiu rzeczywistości. Polecam z całego serca.

 14. Dzięki zorganizowaniu przez P. Joanne programu zacząłem dostrzegać w życiu to, co na co dzień mi umykało. Zmiany w postrzeganiu siebie są niesamowite. Moje PWW wzrosło. Współpraca bezbłędna. Polecam serdecznie i nie ma co się zastanawiać, czy wybrać P. Joanne i jej pomysły, bo i tak wyjdzie to na dobre.

 15. Już nie pamiętam jak trafiłam na program pani Joanny podnoszący PWW, ale uczestnictwo w nim ratuje mnie, moją rodzinę i zwiększa mojemu synkowi szanse na szczęśliwe życie 🙂 Po zakończeniu tego programu już czekam na kolejny 🙂

 16. Polecam warsztaty z Asią – poczucie własnej wartosci oraz program otwierający na dobro i bogactwo (w tych brałam udział). Asia jako prowadzące jest pełna zaangażowania i checi pomocy, jej cenne wskazowki i trafne podsumowania są wartosciowym drogowskazem w drodze rozwoju osobistego. Poza tym jej ciepła, serdeczna i otwarta postawa powoduje nie mozna jej nie polubic. Polecam, naprawde warto!

 17. Biorę udział w programie prowadzonym przez Panią Asię na fb. Uwagę zwraca Rzetelny i pełen partnerstwa sposób prowadzenia programu. Dodatkowe wiadomości i wskazówki oraz podsumowania poszczególnych tygodni są bardzo pomocne a nawet odkrywcze. Wymiana myśli pomiędzy uczestnikami budująca i daje nowe inne spojrzenie na wydawało by się ugruntowane tematy. Prowadząca jest mentorem i bacznym obserwatorem, nie pozostawia bez odpowiedzi i wsparcia. Dzieli się własnymi spostrzeżeniami i buduje przyjazną atmosferę.

 18. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na program, który Pani Asia prowadzi na facebooku. Bardzo długo szukałam metody, która pomogłaby mi w skuteczny i systematyczny sposób “przepracować” zagrzebane głęboko tematy.
  Oprócz tego, że program od kilku miesięcy jest prowadzony w sposób niezawodny, dostałam tam wsparcie i komentarz, który jest bardzo potrzebny przy tego typu pracy. Gdy tylko jest ku temu okazja, mówię o efektach moim znajomym – a nie potrafię wspierać czegoś, w co nie wierzę. Ten program działa!

 19. Dzięki programowi, który Pani Asia prowadzi na facebooku przejrzałam na oczy. Zobaczyłam, że moje życie nie jest przesądzone, a wszytsko zależy od tego jak postrzegam swój świat.
  Zaczęłam zauważać rzeczy, których do tej pory nie widziałam.
  Czuję, że problemy, które mam są do pokonania. Wystarczy trochę pracy nad sobą.
  Żeby nie akcja na facebooku może nadal tkwiłabym w swoim pesymistycznym świecie, kto wie.
  🙂

 20. Program który pani Joanna prowadzi online przez Facebooka jest świetny. Pani Joanna bardzo rzetelnie podchodzi do tematu, obecne jest jej zaanagażowanie w cały proces, odpowiada na wszystkie posty i komentarze, grupa przez nią utworzona jest zintegrowana i się wspiera, dyskusje na wysokim poziomie, relacja prowadzący – uczestnicy jest bardzo swobodna, a jednocześnie profesjonalna.
  Serdecznie polecam!

  1. Gratuluję bloga. Bardzo lubię go czytać a tematy których Pani dotyka są mi bliskie. Jestem “absolwentką” dwóch edycji szkól dla rodziców i czytanie bloga pozwola mi przeanalizować moje uczucia, emocje, zachowania i często przypomnieć treści które umknęły:) Zadziwia mnie prostota z jaka pani pisze o różnych sprawach codziennych i podoba mi się, że jest on taki naturalny i realny. Dotyka tego co my sami też w domach mamy:) Życzę powodzenia i niegasnącego entuzjazmu w podejmowaniu nowych wyzwań!!!!!!

 21. Zaskakująco pozytywnie. Energetycznie i odkrywczo. Wyszłam naładowana pozytywnie. Dużo rozmowy, dyskusji, wymiany myśli. Dużo nauki i wiedzy. Mnóstwo pomysłów. Rewolucja i rewelacja. Chcę więcej. Dziękuję i pozdrawiam.

 22. Warsztaty prowadzone z energią, zaangażowaniem, konkretnie i na temat. Dużo wspólnych zadań, mocno otwierających oczy na nasze niewłaściwe rodzicielskie nawyki. Praktyczne wskazówki i możliwość wyciągnięcia mocnych wniosków co do swojego zachowania wobec dzieci. Wyszłam pełna motywacji i “narzędzi” do zmiany swojego podejścia wychowawczego. Bardzo dziękuję i wszystkim polecam!

Dodaj komentarz