zdania tyd 31Ostatni Tydzień naszego Programu. Podsumowanie całej 30 tygodniowej drogi, jaką przeszliśmy od marca. Zatem zastanówmy się, co jeżeli… ZDANIA NA RANO 1. Jeżeli wniosę o 5% większą świadomość do swojego życia… 2. Jeżeli będę o 5% bardziej akceptować siebie… 3. Jeżeli zwiększę o 5% swoją odpowiedzialność za siebie… 4. Jeżeli będę działał o 5% bardziej asertywnie… 5. Jeżeli będę działał o 5 % bardziej celowo… 6. Jeżeli o 5% podniosę swoją uczciwość w codziennym życiu… 7. Jeżeli wezmę głęboki oddech i pozwolę sobie doświadczyć poczucia wysokiej własnej wartości… ZDANIA W ORYGINALE 1. If I bring 5 percent more awareness to my life… 2. If I am 5 percent more self-accepting… 3. If I bring 5 percent more self-responsibility to my life… 4.  If I operate 5 percent more self-assertively… 5. If I live my life 5 percent more purposefully… 6. If I bring 5 percent more integrity to my life… 7. If I breathe deeply and allow myself to experience what self-esteem feels like… ZDANIA NA WIECZÓR 1. Kiedy zastanawiam się, jak czułbym się wnosząc o 5% większą świadomość do swojego życia… 2. Kiedy zastanawiam się, jak czułbym się o 5% bardzie bardziej akceptując siebie… 3. Kiedy zastanawiam się, jak czułbym się zwiększając o 5% swoją odpowiedzialność za siebie… 4. Kiedy zastanawiam się, jak czułbym się działając o 5% bardziej asertywnie… 5. Kiedy zastanawiam się, jak czułbym się działając o 5 % bardziej celowo… 6. Kiedy zastanawiam się, jak czułbym się o 5% podnosząc swoją uczciwość w codziennym życiu… 7. Kiedy zastanawiam się, jak czułbym się biorąc głęboki oddech i pozwalając sobie doświadczyć poczucia wysokiej własnej wartości… Aż siedem zdań! Dokańczajcie i bądźcie pewni siebie! Powodzenia!

2 thoughts on “Tydzień trzydziesty pierwszy”

 1. To już ostatni. a mi weszło w krew …
  Jeszcze tydzień ale ja już podziękuję 🙂 Dziękuję bardzo za ten program i za poświęcony czas. Nie wyprostowało mnie do końca ale widzę różnice, ogromne różnice w moim myśleniu. Zauważyłam też nowe rzeczy, nad którymi chciałabym nadal pracować. Jest to początek drogi, trzeba wniknąć głębiej w niektóre strefy ale dzięki temu programowi wiem to, widzę to i czuję taką potrzebę.
  Dziękuję jeszcze raz, a wszystkim uczestnikom życzę owocnych podsumowań za tydzień, po zakończeniu całego programu. 🙂
  Pozdrawiam

  1. Dziękuję za udział i przede wszystkim gratuluję wytrwałości. Możesz być z siebie dumna, bo przeszłaś przez 31 tygodni i dotrwałaś do końca. Zapraszam do moich innych Programów Zmiany Przekonań, które prowadzę z różnej tematyki. Wszystkie informacje o nich można uzyskać albo mailowo albo na stronie.
   Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz