PRZEJDŹ do sklepu

“Ten e-book powinien być w każdym domu.” – brzmi jedna z opinii. Z ogromną przyjemnością oddaję Wam mojego pierwszego e-booka “Rodzicu, można inaczej” 80 porad wychowawczych w pigułce. Porad, które zastosowane nawet pojedynczo wzmocnią Twoją relację z dzieckiem. Po co? Po to, aby dziecko chciało podążać za Tobą i Twoimi wartościami. Część porad mieliście okazję czytać na fan page’u i tutaj w kategorii o tej samej nazwie. Kilkadziesiąt nowych dodałam. Poniżej spis treści do zapoznania się. spis tresciLiczę, że wybierzecie sobie kilka z tych porad, a może i więcej do stałego stosowania. Zapraszam do sklepu.

E-book został wyróżniony Certyfikatem Jakości Laur Eksperta 2016/17.

Zapisz

Zapisz

8 thoughts on “E-book “Rodzicu, można inaczej””

  1. Bardzo fajny pomysł, świetna propozycja na wakacyjny wyjazd żeby odciągnąć uwagę dziecka stojąc w korkach. Warto sobie tą listę zapisać i o niej pamiętać bo może się przydać. Pozdrawiam cieplutko i serdecznie zapraszam do nasz, może coś wpadnie Tobie w oko 🙂

  2. Czytam. Stosuję. To działa! Przykład: Po kilku dniach podkreślania prawa własności do zabawek starszej córki (3lata), ta przyniosła młodszej (1rok) swoją ulubioną przytulankę. Moja radość i zaskoczenie były ogromne.
    Lektura e-booka mobilizuje mnie do pracy nad sobą, nad akceptacją dzieci takimi jakimi są, również z nieuzasadnionym (dla mnie) płaczem i marudzeniem. Dzięki stosowaniu porad już kilka razy w takich trudnych sytuacjach zareagowałam spokojnie, co skutkowało wyciszeniem córki i moim.
    Jeszcze o formie e-booka: Joanna pisze krótko, w sposób prosty i naturalny – w sam raz dla zabieganego Rodzica.
    Dziękuję! Proszę o następne porady i e-booki! Pozdrawiam!

Dodaj komentarz