100 POWODÓW, DLA KTÓRYCH DZIECKO POWINNO BYĆ ASERTYWNE poniżej

100 powodów, dla których dziecko powinno być asertywne

Życzę miłej lektury i zachwytu asertywnością w jej właściwym pojęciu.

———————————————————————————————————————————

Pobierajcie, drukujcie, udostępniajcie. Dzielcie się, żeby wszyscy rodzice mieli możliwość wybrać, czy chcą zmienić swoje podejście. Aby otrzymać więcej podobnych treści, zachęcam do zapisów na newsletter. Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych fanów newslettera. Pryncypia Swiadomego Rodzica wg jakmowicRozwinięcie poszczególnych punktów w tekście Trud wychowania na co dzień. Poszczególnych metod, które zawierają się w Pryncypiach Świadomego Rodzica, a opracowane są w oparciu o “Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły” uczę na moich warsztatach.

2 thoughts on “Do pobrania”

  1. Witam. Czy na szkoleniu z wychowania rodzic,dziecko pani szkoli z 4 czesci ,,jak mówić…….. ” czy może ma pani jakiś program rozwinięty. Czy material wybiega poza tę książki? Książki czytałem ,,jak mówić… ”’i pare innych. Moje przeobrażenie jest i tak wielkie dzięki tym książkom. Chciałbym kontynuować zdobywanie tej wiedzy i strategii. Tylko nie wiem czy iść na kurs czy po prostu powtarzać sobie lektury.
    Napisałem to wszystko bez sensu. Mam nadzieję że pani zrozumie o co mi chodzi. Pozdrawiam.
    Paweł

    1. Szkolenia poszerzone są o inne lektury np. Juula, N. Brandena, Korczaka i wielu wielu innych autorów. Do tego moje osobiste spostrzeżenia (okiem filozofa) z ponad dwuletniego doświadczenia w stosowaniu tego podejścia codziennie do kilkulatków i w drugą stronę do rodziców. Dostałam informację, że moje obserwacje pokrywają się np. z wnioskami Gordona. Proszę przeczytać rekomendacje, powinny wiele Panu powiedzieć 🙂

Dodaj komentarz