Czy to w ogóle możliwe? Jeszcze niedawno nie do końca wierzyłam, że to możliwe. Przez 21 lat przetestowałam na sobie prawie wszystkie dostępne metody podnoszące poczucie własnej wartości. Spektakularny przełom osiągnęłam po przejściu kilkumiesięcznego programu podnoszącego poczucie własnej wartości według Nathaniela Brandena. Stosując na stałe metody Porozumienia bez Przemocy, zasady asertywności i empatii prezentowane przez Brene Brown byłam bliska całkowitego sukcesu. Niestety w chwili traumatycznej stanęłam przed ścianą, która spowodowała dość duży regres. Mając duszę naukowca i eksperymentatora szukałam skutecznego rozwiązania. Rozwiązania, które sprawi, że będę czuła się akceptowana, kompletna i pełnowartościowa  jako osoba. Będę czuć się zdolna z zasobami, które mam, ich pozytywną i negatywną częścią – do samodzielnego zadbania o wszystkie moje potrzeby. Moje poszukiwania doprowadziły mnie do przybliżenia sobie zasad metody ustawień Berta Hellingera. Pewne jej elementy uzupełniły całość mojej metody. Dziś jestem przekonana, że jest ona przełomem w pracy nad wzmacnianiem, podnoszeniem poczucia własnej wartości. Informacje zwrotne od moich klientów potwierdzają to. Ich pierwsze rekomendacje brzmią: kompletna, szczęśliwa, uwolniona, przekonana o tym, że posiadam wszelkie niezbędne narzędzia do kształtowania mojego życia według własnych założeń.

Ustaliłam, że 3 godziny, czyli 180 minut wystarcza na przepracowaniae wszystkich wyszczególnionych przeze mnie kluczowych elementów niezbędnych do uzyskania wspomnianej kompletności i poczucia swojej pełnej wartości jako osoby. Przed zakupem konsultacji, proszę o kontakt w celu uzgodnienia terminu.
Cena podana w sklepie jest ceną początkową, która spodziewam się, że będzie rosnąć z tytułu spektakularności mojej metody.

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania:

 1. Czy na sesji będę musieć dużo o sobie opowiadać?
  Nie. Pytam tylko o konkretne sprawy na poziomie dość ogólnym. Interesują mnie określone rzeczy dotyczące relacji z rodzicami, relacji z samym sobą i sposób stawiania granic.
 2. Na jakim poziomie zaawansowania w podnoszenie poczucia własnej wartości muszę być, aby wziąć udział w sesji?
  Nie ma to znaczenia. Ewentualnie zasugeruję popracowanie nad określonymi narzędziami komunikacyjnymi, aby lepiej uzyskiwać porozumienie w relacjach.
 3. Jak to możliwe, że 3 godziny wystarczą, aby podnieść pww na stałe, gdy niektórzy po kilkudziesięciu sesjach ledwie ruszają z miejsca?
  Nie uczę narzędzi, lecz tylko i aż daję szerszy obraz pewnych spraw, dzięki czemu osoba przestaje czuć się nieakceptowana i niekompletna.
 4. Czy konsultacja może się odbyć telefonicznie?
  Nie. Najlepiej, żeby odbyła się osobiście lub ewentualnie przez Skype’a lub inny komunikator z obrazem.

Jeśli macie więcej pytań, zapraszam do kontaktu.

Dodaj komentarz