bogactwo———————————————————————————————————————————–
UWAGA: Edycja 2 już od 25 października! Zapisy trwają.
Link to wydarzenia na Facebooku: tutaj.

———————————————————————————————————————————–
Prowadzę tu na blogu i fan page’u “Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały” PROGRAM PODNOSZĄCY POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI WG N. BRANDENA, bo tak jak jego autor uważam, że każdy z nas zasługuje na bycie pewnym siebie. To tak, jak każdy z nas zasługuje i stara się, by być zdrowym. Program przynosi rewelacyjne efekty. To, co bym do niego dodała, to skupienie się na jeszcze jednym ważnym aspekcie naszego życia. Chodzi mi o DOBRO i BOGACTWO. Każdy z nas pragnie ich dla siebie i swoich bliskich, niezależnie od tego, jak je sobie wyobraża.
Mój PROGRAM OTWIERAJĄCY NA DOBRO I BOGACTWO jest dla osób, które – co oczywiste chcą otworzyć się na te pozytywne dary w swoim życiu. Co to znaczy w praktyce?
Program jest dla tych, którzy chcą nauczyć się:
– jak rozpoznawać dobro, które jest w nas samych
– szanować dobro, które jest w nas
– przyjmować dobro od ludzi, które do nas przychodzi (umieć je najpierw dostrzec, a później zaakceptować)
– przyjmować docenienie i doceniać samych siebie
– przyjmować i nie bać się pochwał
– jak nie narzekać
– dostrzegać i szanować wartość swojej pracy
– widzieć, co nam nie służy i jak asertywnie osiągnąć to, co przyniesie nam zadowolenie
– cieszyć się dobrem i bogactwem (czy to bogactwem uczuć, relacji, osiągnięć czy gratyfikacji w każdej postaci).
– traktować naturalnie fakt, że DOBRO i BOGACTWO w różnych postaciach każdemu z nas się należy.

Specjalnie dobrane zdania pomogą odblokować się, wyciągnąć z podświadomości i przepracować niekorzystne poglądy na temat bycia docenianym, chwalonym, obdarowywanym (to poglądy, którymi nasiąkaliśmy od małego i które niekoniecznie pracują na naszą korzyść) itd. itp. Wszystko po to, zacząć akceptować dobro w sobie i być gotowym na przyjęcie DOBRA i BOGACTWA z zewnątrz.

PROGRAM OTWIERAJĄCY NA DOBRO I BOGACTWO trwa 10 tygodni. Wymaga od Ciebie 10 minut dziennie każdego ranka przez te 10 tygodni i 10 minut wieczorem (jeśli chcesz wzmocnić zmiany). W ciągu 10 minut pracujesz z 4 zdaniami – tymi samymi przez pojedynczy tydzień – dopisujesz od 6 do 10 swoich zakończeń. Piszesz takie zakończenia, jakie dyktuje Ci Twoje wnętrze, nie oceniasz ich. Warunek jest tylko taki, by zdania po dokończeniu były poprawnie gramatycznie. Podobnie, jak w Programie Podnoszącym PWW wg N. Brandena.
Przykład: Jeżeli zaakceptuję wszystko dobro, które jest we mnie… i dopisujesz swoje 6-10 zakończeń.
W weekendy pracujesz, analizując zdania z kolejnego tygodnia i jednym extra zdaniem.
Program jest tak ułożony, aby od akceptacji siebie (jestem dobra/y) i swoich wewnętrznych zasobów (daję z siebie to, co dobre i służy innym) przejść do akceptacji tego, że możemy otrzymywać DOBRO i BOGACTWO z zewnątrz i otworzyć się na wszelkie DOBRO i BOGACTWO. Metoda wpisuje się w terapię przekonań.

Zawartość programu:
40 zdań na rano – po 4 na każdy tydzień
40 zdań na wieczór – po 4 zmodyfikowane zdania poranne na każdy tydzień

1 extra zdanie na wszystkie weekendy
24/24 profesjonalne wsparcie autorki Programu w grupie na Facebooku
.

UWAGA! Poważne skutki uboczne: niekontrolowany wzrost motywacji do działania, pomysłów na zmianę tego, co nam nie służy; pewności siebie, wymagań wobec siebie, pozytywnego nastawienia do życia i wiele innych.

Informacje odnośnie kosztu i zakupu PROGRAMU: warsztaty[at]jakmowic.org.pl

Ps. W związku z tym, że wszyscy, którzy pytają o ten Program, chcą mieć wsparcie w grupie, planuję ją utworzyć. Myślę, żeby rozpocząć 9 sierpnia (w niedzielę rozesłać zdania, tak jak to robię w Programie Podnoszącym PWW). Do środy 5 sierpnia trzeba by było zapłacić i dodać się do grupy, abym mogła zaakceptować wszystkich członków i żeby wszyscy zobaczyli zdania na czas.

Uwaga: Spora zniżka dla osób należących do grupy PROGRAM PODNOSZĄCY POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI WG N. Brandena.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *