cialo do programuPROGRAM AKCEPTACJI SWOJEGO CIAŁA jest:

 • Coachingiem na papierze – otrzymujesz zdania, które sam/a dokańczasz i jak w prawdziwej sesji coachingowej korzystasz z własnych zasobów wewnętrznych (których bogactwo posiadasz, choć być może nie zdajesz sobie z tego sprawy).
 • Oparty na metodzie dr Nathaniela Brandenaten wybitny znawca tematu podnoszenia samooceny opracował wraz z gronem specjalistów prostą, lecz niezwykle skuteczną metodą dokańczania zdań, którą osiągnąć można mierzalne efekty, przy odrobinie konsekwencji i samodyscypliny. Ja dobrałam tak zdania, aby zmieniły postrzeganie ciała i zmotywowały do troski o nie.
 • 10 tygodniowy, by w każdym z poszczególnych tygodni skupić się na ważnych, wymagających naszej uwagi aspektach myślenia o własnym ciele i sposobach jego traktowania.
 • On-line – wszystkie sprawy dotyczące zakupu Programu, otrzymania jego zawartości, wsparcia podczas trwania CAŁEGO Programu odbywają się przez Internet.
 • Prosty w stosowaniukupujesz Program i co tydzień otrzymujesz zestaw zdań do dokończenia i profesjonalne codzienne wsparcie w grupie na Facebooku.
 • Skuteczny w swej prostocie – dokańczanie pobudza nasze wnętrze do weryfikacji i zmiany naszych najgłębszych poglądów na własny temat.
 • Nieodwracalny w skutkach terapeutycznych – każde dokończenie zdania jest Twoim osobistym krokiem do akceptacji, polubienia, poszanowania siebie i swojego ciała. Dokańczając zdania poruszasz w sobie uśpione przekonania na swój temat, by przyjrzeć się im w nowym świetle. W nowym – dlatego, że tkwiące w Tobie poglądy pochodzą w Twojego dzieciństwa, a teraz jesteś dorosła/y i masz inny zasób wiedzy i narzędzi. Oglądając te przekonania w świetle odpowiedzi na zdania Programu, weryfikujesz je i w ich miejsce wybierasz nowe.
 • Po to, byś przestał/a:
  – porównywać się z innymi
  – szkodzić swojemu ciału
  – nienawidzić swojego ciała – widzieć w sobie same mankamenty
 • Po, to byś zaczął/ęła:
  traktować swoje ciało z szacunkiem, troską, miłością,
  – w pełni je akceptować
  – odbierać jego sygnały
  – rozróżniać, co Twojemu ciału służy
  – cieszyć się swoim wyglądem
  – czuć motywację do ćwiczeń i zmiany nawyków żywieniowych
  – czerpać przyjemność bycia we własnym ciele
  – podnieść poczucie własnej wartości.
  Szczegóły mailem: warsztaty[at]jakmowic.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *