Podobno istnieją restauracje, w których najpierw zjada się wybrane danie z menu, a dopiero po zjedzeniu wycenia wartość spożytego posiłku. Klient płaci według uznania: “na ile mu smakowało”. Czytałam, że klienci często płacą więcej niż jest zakładane przez właściciela w karcie. Smakuje, więc klienci są zadowoleni i… hojni.

Jest też taki film z Nicolasem Cage’em, nosi tytuł “Dwa miliony dolarów napiwku”. Może oglądaliście. Dziewczyna chce utrzymać kawiarnię i dobry duch filmu zaprasza Amerykanów do przesłania minimum jednego dolara dla niej, by zrealizowała marzenie. Dlaczego o tym piszę? Również mam marzenie o otwarciu w Krakowie klubo-kawiarni dla rodziców. Wyobrażam sobie, że moje koleżanki piekłyby w niej pyszne ciasta dla smakoszy, a ja mogłabym szkolić rodziców z tego, co tu opisuję bujając się w wiszących fotelach.

Podobają Ci się moje teksty? Korzystasz z opisywanej tu wiedzy?
Może masz ochotę odwdzięczyć mi się za udostępnianą tu wiedzę i pomóc mi zrealizować moje marzenie?

Jeśli tak, to zapraszam do zostania Patronem JakMówić.
Jak to zrobić? Jak zostać Patronem JakMówić?
To proste. Wpłać pieniądze na moje firmowe konto.
Nazwa: Joanna Hudy – JakMówić
Numer: 24 1050 1445 1000 0097 3340 9032
Kwota: wybrana przez Ciebie kwota
Tytuł: Za teksty

Każda kwota zostanie skrupulatnie rozliczona i przede wszystkim zmotywuje mnie mocniej do jeszcze większego dzielenia się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu relacji z dziećmi i mam nadzieję, że pozwoli zrealizować moje marzenie o kawiarni dla rodziców i dzieci ze szkoleniami dla tych pierwszych.

Pozdrawiam Cię i z góry jestem Ci wdzięczna za każdą wpłatę doceniającą moją pracę tutaj.
Joanna z JakMówić


Dodaj komentarz