„Zajrzyj w siebie. W twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie, jeśli potrafisz je odszukać.” Marek Aureliusz

Wierzę, że każdy człowiek nosi w swoim wnętrzu wszelkie potrzebne mu zasoby, aby stać się tym, kim marzy, aby się stać. Sam fakt, że o czymś już marzy, potwierdza, że jest w stanie znaleźć w sobie wszystko, co potrzebne, aby to marzenie zrealizować. Coaching to z reguły zadawanie właściwych pytań. Coaching w moim wydaniu to podawanie początków zdań, które pobudzają nasz umysł, naszą podświadomość do tego, aby odkryć stare przekonania, zweryfikować je i zastąpić nowymi, wybranymi przez nas jako dojrzałe osoby. Stosuję zatem w swojej pracy coachingowej metodę dokańczania zdań, która została wymyślona i wypraktykowana przez amerykańskiego psychologa – guru od wzmacniania poczucia własnej wartości – Nathaniela Brandena i jego zespół. Bazując na gromadzonej blisko 20 lat wiedzy z zakresu podnoszenia PWW, a także szeroko rozumianego rozwoju osobistego, tworzę własne PROGRAMY ZMIANY PRZEKONAŃ. Są one “ubrane” właśnie w metodę dokańczania zdań.

Dlaczego coaching on-line? Wielu z nas nie ma czasu na indywidualne sesje coachingowe. Moje programy wymagają zaś głównie pracy z samymi sobą, ze swoim wnętrzem. Prawie wszyscy mają już obecnie jakieś swoje “życie” w internecie, dlatego uznałam, że jest to dobra droga, aby wielu z nas mogło poprawić jakość swojego życia nie wychodząc z domu. Aby czuć więź i nie być samemu w zmianach, tworzę grupy na Facebooku dla uczestników moich programów. Wymieniamy tam bardzo chętnie swoje spostrzeżenia i wspieramy siebie na wzajem w procesie osobistych przemian.

Jako rodzic, autorka tego bloga i edukatorka Szkoły dla Rodziców i Wychowawców jako pierwsza w Polsce proponuję Internetową Szkołę dla Rodziców jako Program Zmiany Przekonań dotyczących wychowania. Myślę, że jeśli ta metoda zbierze zwolenników, tych programów dla rodziców będzie więcej.

Zapraszam do zapoznania się z nimi w moim sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *